Російський Warhammer

Російський Warhammer

06.12.2023
Завтра (07.12.2023) релізиться гра Warhammer 40000: Rogue Trade. І ЇЇ ЗРОБИЛИ РОСІЯНИ. Ми хочемо передрукувати оригінальну статтю (за дозволом авторів), яка детально пояснює і доводить, що ця гра саме російська, і що її треба максимально бойкотувати.

Owlcat - або як русня стоїть за Warhammer

owlcat games На цей час набралась вже критична маса доказів того, щоб розглядати компанію як зловмисну. Компанія в себе у штаті має працівників шовіністів й людей які підтримують окупацію Криму росією. Також є підозри вважати, що компанія дотична до допомоги обходу санкцій.

Гниди співробітники

Поговоримо ми з вами про такого собі Ніколая Самборського - ця російська гнида, вживала етнічні приниження щодо нас, називаючи хохлами. Також він погрожував тим, що росія зробить такі ж звірства в інших містах України, як в Криму і на Донбасі з 2014. Проте, ця гнида пізніше видалила свій твітер профіль і видалив найбільш кричущі твіти, проте не всі (профіль було відновлено). Як тільки почалось повномасштабне вторгнення і росія почала мобілізацію втік до іншої країни.

Наступна гнида Анатолій Шестов, який працював з окупованого Криму як до, так і під час роботи в OwlCat. Судячи з його твітів, він займає позицію виконавчого продюсера в компанії. Шестом вів свій бізнес в окупованому Криму з 2014 року, діяв під російським правовим полем, чим порушив низку законів України. Також своїми діями по факту узаконив окупацію Криму росією.

Він навіть написав у блозі про те, як потрапив до Криму під час його анексії. Допис у блозі про окупований Сімферополь 2015 року.

Реакція компанії Owlcat Games

До компанії неодноразово звертались про дії цих людей через канали соціальних мереж. Усі запити зрештою були проігноровані, і останнім часом призвело до агресивної серії заборон будь-яких облікових записів X, які підіймали цю тему. За всіма ознаками обидва згаданих співробітники продовжують працювати в Owlcat. Можна з упевненістю зробити висновок, що Owlcat Games знає про їхні особисті погляди та вчинки та підтримує їх.

Докази того, що OwlCat руснява компанія

Почнемо з досить цікавої угоди між Owlcat Games та GEM Capital. Так от, GEM Capital інвестиційний фонд, який належить колишньому керівнику "Газпром" Анатолію Палію. GEM і Палій тісно прив’язані до ринку природних ресурсів Росії, а також до місцевої олігархії.

GEM має угоду з Mundfish, розробниками Atomic Heart. Проте з сайту GEM чомусь пропали згадки про угоду з Owlcat. До цього дня Owlcat Games залишається єдиною відомою компанією відеоігор GEM, з якою уклали угоду (закриту чи ні), яка була стерта з їхньої історії. Звичайно, Owlcat Games не відповіли на жодні запитання з цього приводу.

Сліди Mail.ru

Історія походження Owlcat Games стверджує, що після створення внутрішньої студії My.Games (ігровий підрозділ Mail.Ru, спочатку частина My.com) і випуску їхнього першого проєкту Pathfinder: Kingmaker, шляхи студії і Mail.ru розійшлись і з того часу залишаються незалежною організацією на Кіпрі. Однак не тільки вище керівництво Owlcat наповнене людьми з різних філій Mail.Ru, вони, схоже, принесли з собою свої зв’язки з російським бізнесом і капіталом.

Найвідоміший з них – екс-гендиректор MGVC (інвестиційного відділення Mail.Ru) Ілля Карпінський. Дана особа керує декількома Кіпрськими ігровими студіями, серед яких Owlcat Games, їх видавець Postmeta Games (dba META Publishing), його нова інвестиційна компанія The Games Fund (яку часто можна побачити поряд із GEM Capital, що фінансує ті самі стартапи, дві фірми, можливо, підтримують прямі контакти) та кілька інших менші компанії-розробники, такі як Lategame Studio та Sun Strike Studios. У російських бізнес-реєстрах він також значиться засновником і бенефіціаром кількох російських компаній, зокрема виробника настільних ігор Hobby World, яким керує такий собі Михайло Акулов.

Висновок

Як ви можете побачити - дана компанія має досить багато зв'язків з країною гноєм. Компанія пасивно схвалює шовіністичні погляди своїх співробітників, що до нас українців, тому панове геймери ігноруйте ігри даної компанії.

Також, спілка українських геймерів підготувала лист англійською мовою, який ви можете відправити представникам ігрової індустрії, журналістам, або закордонним медіа. Допоможіть розповсюдити бойкот на західну аудиторію!

Перелік ігор цієї студії:

WARHAMMER 40,000: ROGUE TRADER

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Pathfinder: Kingmaker

Сподобався пост? Реєструй аккаунт!
Зможеш створювати свої плейлісти і ділитись з друзями
Так ви зможете додати згадані ігри собі в бібліотеку!
Читати далі

@2025, WTG, All rights reserved.

На сайті WTG ви можете знайти величезний каталог відеоігор. Ігри в каталозі можна зібрати у власну колекцію пройдених, або які плануєте пройти. Також можна фіксувати час проходження, поставити оцінку і відгук, почитати повну інформацію про гру, ознайомитись з оглядами, проходженнями, великодками і навіть гайдами!

Не знайшли гру, яка вас цікавить? Є відгук по користуванню сайтом чи пропозиції? Заповнюйте форму або пишіть на [email protected]

Час проходження ігор заповнено на основі власного досвіду команди, їх друзів, знайомих, форумів та натхнений сайтами gamerant.com і howlongtobeat.com

Угода користувача     Політика конфіденційності

Розробка дизайну сайту - Buildapps     З гордістю зроблено в Україні 🇺🇦